Newsletter prijava

Limači

Limači rođeni 2007. osvojili ligu NSS

Objavljeno: 07. 06. 2017. u 09:23   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači I.

NK Samobor – NK Vinogradar 7 : 2

Limači su poslije niza odigranih turnira, pružili jednu od boljih igara u sezoni i to protiv ekipe Vinogradara koju smo pobjedili 7:2. Propustili smo mnogobrojne izgledne situacije, u koje smo dolazili poslije lijepih kombinacija, te napravili pravu opsadu vrata gostiju. Strijelci su bili: 2x Hrs, 2x Belak, 2x Delimarić i Karamatić.

Limači II.

NK Samobor – NK Zrinski 2    5 : 1

U zadnjem kolu lige NS Samobor, odmjerili smo snage protiv momčadi Zrinskog. Pokazali smo, da smo potpuno zasluženo osvojili ovu ligu, iako smo igrali s mlađim godištem. Krasila nas je kombinatorika i lijepa igra, a na taj način smo odigrali i zadnju utakmicu. Strijelci su bili 2x Delimarić, 2x Filipčić i Čordaš.

Sezonu smo završili sa 70 bodova i to 6 više od odlične momčadi Bestovja, uz impresivnu gol razliku 149:21.

Predaji medalja i pehara sudjelovali su u ime vodstva lige gosp. Mijo Noršić, gosp. Marijan Kižlin te gosp. Darko Povrženić.