Newsletter prijava

Limači

Limači osvojili Trofej dječji nogomet

Objavljeno: 18. 06. 2017. u 10:43   /   Autor:   /   komentari (1)

Limači su uvjerljivo osvojili Trofej dječji nogomet 2017. u Jastrebarskom. U subotu 17.06.2017. nastupili smo na 9. Međunarodnom nogometnom festivalu “Trofej dječji nogomet 2017.” Jastrebarsko gdje smo u konkurenciji 15 momčadi osvojili uvjerljivo prvo mjesto.

Rezultati:

NK Samobor – NK Gomila Stijena (BiH) 4 : 0

NK Samobor – NK Ilovac 1 : 0

NK Samobor – NK Zdenčina 4 : 0

NK Samobor – NK Jaska B 2 : 0

Četvrfinale:

NK Samobor – NK Ilovac 4 : 0

Polufinale:

NK Samobor – NK Krka Novo Mesto (Slo) 3 : 0

Finale:

NK Samobor – NŠ LAV Velika Kladuša (BiH) 3 : 0

Najbolji strijelac: Dino Belak (9 pogodaka)

Potpuno zasluženo prvo mjesto uz odličnu igru uz impresivnu gol razliku od 21:0 dovoljno govori o dominaciji naše momčadi na ovom turniru. Ostaje žal da organizator nije adekvatno znao nagraditi najbolje aktere s pojedinačnim nagradama.

Za našu momčad su nastupili: Jakov Bilogrević, Mihael Pernar, Toni Bratanić, Jan Kirin, Loris Konjuh, Marko Delimarić, Filip Severec, Dino Belak, Roko Kovačević, Jan Konjuh, Luka Novak, Roko Rubinić, Lovro Karamatić;

trener: Filip Škvorc

Čestitke igračima na odličnim igrama, te veliko BRAVO roditeljima na odličnom navijanju.

Komentari (1)

  • 19. 06. 2017. u 20:56 Nenad Gugec

    Adekvatno?

Komentari nisu mogući