Newsletter prijava

Limači

Limači osvojili i Strmec

Objavljeno: 19. 06. 2017. u 11:03   /   Autor:   /   komentari (1)

Momčad Limača nakon osvojenog turnira u Jastrebarskom, nastavila je gdje je dan ranije stala, a to su uvjerljive predstave i osvojeno prvo mjesto na turniru u Strmcu pod nazivom Kup županije 2017. Upisali smo sve pobjede, te završili još jedan turnir bez primljenog pogotka.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je naš igrač Dino Belak, dok su za našu momčad nastupili: Jakov Bilogrević, Mihael Pernar, Toni Bratanić, Jan Kirin, Loris Konjuh, Marko Delimarić, Filip Severec, Dino Belak, Roko Kovačević, Jan Konjuh, Luka Novak, Roko Rubinić i Lovro Karamatić.

Trener je Filip Škvorc.

Veliko BRAVO za momčad limača koja je u mjesec dana osvojila 4 turnira, od kojih smo 3 završili bez primljenog pogotka.

S toga možemo zaključiti da NK Samobor za budućnost ne mora brinuti..

Komentari (1)

  • 22. 06. 2017. u 19:57 Lina

    Bravo za naše limace….a kako nebi pobjedili kada su ih bodrili mlađi prijatelji iz kluba…

Komentari nisu mogući