Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri četvrti na Međunarodnom turniru

Objavljeno: 20. 06. 2017. u 09:56   /   Autor:   /   komentari (0)

U nedjelju 18.06.2017. nastupali smo na 9. Međunarodnom nogometnom festivalu “Trofej dječji nogomet 2017.” Jastrebarsko gdje smo u konkurenciji 22 momčadi osvojili odlično četvrto mjesto.

Rezultati u skupini:

NK Samobor – NK Jarun 1 : 0

NK Samobor – NK Krka “A” (Slo) 1 : 1

NK Samobor – NK Jaska 2 : 0

Osminafinala:

NK Samobor – NK Ćoralići (BiH) 3 : 0

Četvrtfinale:

NK Samobor – FK Radnik – Utrije (BiH) 1 : 0

Polufinale:

NK Samobor – NK Miklavž (Slo) 1 : 2

Za 3. mjesto:

NK Samobor – NK Krka “A” (Slo) 1 : 1 (2:3)

U grupnoj fazi natjecanja osvojili smo prvo mjesto. Nakon grupne faze pobjeđujemo sve do polufinala gdje se momčad NK Miklavž (Slo) pokazala kao bolja momčad. U utakmici za 3. mjesto vodimo do samog kraja, ali u zadnje dvije minute primamo pogodak i utakmica je u regularnom djelu završila 1:1, te su o pobjedniku odlučivali penali. U lutriji penala više sreće imala je momčad Krke “A” (Slo) te osvojila 3. mjesto.

Za momčad Samobora igrali su: Leon Musović, Tin Radek, Gabrijel Vlašiček, Toni Tadžić, Leon Penić, Karlo Kovačević, Dorijan Kamenčić, Marko Arežina, Leonard Kirin, Ivan Lindić, Tin Marković, Antony Golenko i Lukas Sečen, a vodio ih je trener Matija Škvorc.

Čestitke dečkima na odličnom turniru, te hvala roditeljima na bodrenju tokom turnira.