Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri drugi na turniru

Objavljeno: 22. 08. 2017. u 18:01   /   Autor:   /   komentari (0)

Za vikend smo sudjelovali na turniru “Cup grada Samobora” koji je organizirao NK Zrinski – Farkaševec, te završili na drugom mjestu iza odlične momčadi Nk Jaske.

Na turniru smo odigrali četiri utakmice od toga smo tri pobijedili, te jednu izgubili. Pobjede smo ostvarili protiv NK Zrinskog 2:0, NK Španskog 3:0, NK Bregane 7:0 te poraz od NK Jaske 6:0. Ovaj turnir dobro nam je došao, da se uigramo te da se vidi na čemu još moramo raditi i ispraviti pred početak sezone.

Treba napomenuti da od ove sezone NK Samobor u kategoriji mlađih i starijih pionira nastupa u dvije lige zbog velikog broja djece, a to su 1. liga NSZŽ i 2. liga NSZŽ. Ovog vikenda počinje prvenstvo te nam u goste dolazi momčad NK Bistre (1. liga NSZŽ), a u nedjelju nam dolazi momčad NK Dinamo (J) (2. liga NSZŽ) – ZAPAD.