Newsletter prijava

Mlađi pioniri

Mlađi pioniri upisali tri pobjede u tri dana

Objavljeno: 01. 09. 2017. u 14:27   /   Autor:   /   komentari (0)

Ovaj tjedan igrali smo tri utakmice u tri dana. Dvije utakmice 1. lige NSZŽ protiv NK Vatrogasca i NK Bistre, te jednu 2. lige NSZŽ – zapad protiv NK Bregane.

U utorak smo gostovali u Zdencima kod Vatrogasca u 2. kolu lige NSZŽ i upisali pobjedu 10:1. Strijelci su bili 2x Budimir, 2x Lukšić te po jedan pogodak su postrigli Belak, Vrbnjak, Kovačević, Dragas, Vlahović, Severec.

U srijedu smo gostovali u susjednoj Bregani u 2. kolu 2. lige NSZŽ – zapad te upisali pobjedu 4:0. Strijelci su bili Belak (2), Severec i Dragas.

U četvrtak na domaćem terenu dočekali smo momčad NK Bistre u 1. kolu lige NSZŽ koja se trebala igrati u subotu ali je bila odgođena. Protiv jako dobre momčadi NK Bistre odigali smo odličnu utakmicu te slavili 5:1. Pogotke na utakmici postigli su 3x Budimir te po jedan Vlahović i Karamatić.

NK Vatrogasac Zdenci – NK SAMOBOR 1 : 10
NK Bregana – NK SAMOBOR 0 : 4
NK SAMOBOR – NK Bistra 5 : 1