Newsletter prijava

Limači

Dobra igra Limača na početku prvenstva

Objavljeno: 03. 09. 2017. u 15:44   /   Autor:   /   komentari (0)

HNK Gorica II – NK Samobor 0 : 3

Naši limači otvorili su prvenstvo NSZŽ odličnom igrom i uvjerljivom predstavom koja je mogla biti okrunjena i dvoznamenkastom razlikom. Samo da smo uspjeli realizirati mnogobrojne prilike, koje su završavale na vratnicama ili u rukama odličnog domaćeg vratara. Strijelci su bili Novak(2) i Filipčić.

HNK Tigar Rakitje – NK Samobor 0 : 7

Utakmica u kojoj naši ulazni Limači igraju izuzetno dobro i samim tim pokazuju da su bolja momčad od domaćina. Na početku igra se sa dosta pogrešaka, ali kako je utakmica odmicala naša momčad je igrala sve bolje i bolje. Strijelci su bili: Bradač(2), Lučić, Dobranić, Suša, Milinović i Ivanišević.