Newsletter prijava

Seniori

Samobor pobjedio Slunj

Objavljeno: 03. 09. 2017. u 16:29   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”12735″ show_league=”yes”]

U 3. kolu IV Nogometne lige Središte Zagreb, 2. rujna 2017. Samobor je ugostio momčad iz Slunja. Pred otprilike stotinjak gledatelja na stadionu NK Samobora, ubilježena je pobjeda rezultatom 5:3.

No krenimo redom, prvi pogodak na utakmici postiže Petar Radočaj iz NK Slunja u šestoj minuti utakmice. Samo pet minuta kasnije pogotkom Tonija Aljinovića momčad Samobora izjednačava rezultat. Tako ostaje do 29. minute utakmice, kada Slunj ponovo vodi nakon pogotka Marina Turkalja. Devet minuta kasnije Antonio Mišura izjednačava za 2:2 i sa tim rezultatom momčadi odlaze na odmor, nakon završetka prvog poluvremena.

Nakon samo pet minuta igre u drugom poluvremenu, Slunj ponovo vodi rezultatom 2:3, nakon pogotka Jure Jurčevića. Pogodak za izjednačenje ponovo postiže Toni Aljinović, a Filip Brdarić u 63. minuti i Tomislav Makarun u 91. minuti utakmice postižu pogotke za nedostižnu razliku od 5:3. Tako je seniorska momčad NK Samobora, pod stručnim vodstvom trenera Stjepana Bašića, ubilježila vrlo bitnu pobjedu na samom početku prvenstva.

[event_list id=”12712″ title=”Rezultati 3. kola IV NL Središte Zagreb” team=”0″ league=”509″ season=”532″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”16″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12630″ title=”” number=”16″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”12712″ title=”Raspored 4. kola IV NL Središte Zagreb” team=”0″ league=”509″ season=”533″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”16″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]