Newsletter prijava

Kadeti

Zagreb – Samobor 1:0

Objavljeno: 03. 09. 2017. u 15:54   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13052″ show_league=”yes”]

Velika je šteta što smo u ovoj utakmici doživjeli poraz i propustili veliku priliku, da osvojimo tri boda. Zagreb je dominirao u igri, ali bez pravih prilika. A mi smo svaki put nakon oduzimanja lopte, bili itekako opasni.

Stvorili smo po tri zicera u svakom poluvremenu, a pogodak smo primili tek nakon naše velike pogreške. No, ipak ne možemo se oteti dojmu, da su nam ove dvije utakmice dale veliku nadu, da ćemo se više veseliti nego u prošlom prvenstvu.

[event_list id=”13024″ title=”Rezultati 3. kola 2. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”83″ season=”532″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12673″ title=”Trenutni poredak 2.NL Središte za Kadete” number=”16″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”13024″ title=”Raspored 4. kola 2. NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”83″ season=”533″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]