Newsletter prijava

Limači

Pobjede Limača

Objavljeno: 08. 09. 2017. u 12:09   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Samobor – NK BSK Brdovec 6 : 1

U prvoj domaćoj utakmici odnjeli smo pobjedu nad gostima iz Brdovca. U ne baš dobroj izvedbi naše momčadi, sa puno soliranja i bez brzog odigravanja, ipak na kraju zaslužena pobjeda kvalitetnije momčadi. Strijelci su bili Vojvoda, Novak, Bratanić, Čordaš, Stupar i Filipčić.

NK Samobor – NK Stupnik 3 : 1

Zanimljiva utakmica u kojoj smo dominirali posjedom lopte i samo kvalitetniji zadnji pas nam je falio, da utakmicu završimo na uvjerljiviji način. Gosti se bude zadnjih desetak minuta, te stvaraju nekoliko prilika. Svakako pohvala za utakmicu punu ritma i tempa s obje strane. Strijelci: Bradač(2) i Lučić.

NK Galgovo – NK Samobor 0 : 6

Utakmica u kojoj smo zagospodarili terenom od prve minute, ali i propustili mnogobrojne prilike, U drugom poluvremenu je sve sjelo na svoje mjesto, pa je ovo svakako zaslužena pobjeda mnogo kvalitetnije ekipe. Strijelci su bili Stupar(2), Vojvoda, Štublin, Dobranić i Suša.

NK Zrinski – NK Samobor OŠ 8 : 1

Pobjeda domaćina koji je pokazao bolju igru te zasluženo pobjedio. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Bralić.

NK Samobor OŠ – NK Zrinski II. 4 : 2

U ogledu dvije podjednake ekipe, ipak smo pokazali da smo malo bolja momčad od gostiju. Pogotke su postigli Dobranić(2), Magovac i Vlajčević.