Newsletter prijava

Kadeti

Kadeti Vrapču zabili osam golova

Objavljeno: 15. 09. 2017. u 09:41   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13260″ show_league=”yes”]

U srijedu 13. rujna 2017. godine selekcija Kadeta NK Samobora odigrala je zakašnjelu utakmicu 2. kola 2. Nogometne lige Središte.

Ponovo su kadeti odigrali odličnu utakmicu i do vrha napunili mrežu gostiju. Od početka utakmice smo krenuli brzo, kombinatorno, okomiti i ono što je najvažnije efikasno, te rano riješili utakmicu. Pogotke su postigli: Ivančević 4, Rubinić 2, Kerep i Coha.

Drugo je poluvrijeme bilo za nijansu lošije, jer se momčad opustila i težila kompliciranijim rješenjima. Bez obzira na tako visok rezultat, pred nama su novi treninzi kroz koje ćemo ispravljati stvari i truditi se biti još bolji.

[event_list id=”13024″ title=”Rezultati utakmica 2. kola 2.NL Središte za Kadete” team=”0″ league=”83″ season=”531″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]