Newsletter prijava

Limači

Polovični Limači

Objavljeno: 17. 09. 2017. u 16:16   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Olimp – NK Samobor 4 : 2

Na gostovanju kod Olimpa iz Zdenaca, odigrali smo daleko ispod naših mogućnosti i domaćin je zasluženo pobjedio. U utakmici u kojoj smo mi dominirali posjedom i promašili nekoliko dobrih prilika (penal..), domaćin u svakom izlasku sa svoje polovice postigao je prave eurogolove, te potpuno zasluženo odnio pobjedu. Mora se priznati da su domaćini uložili više želje i bolje se borili, pa su i pobjedili. Za našu momčad, pogotke su postigli Novak i Delimarić.

NK Sava Strmec – NK Samobor 2 : 6

Još jedna odlična predstava naše momčadi, koja je dominirala tokom cijele utakmice, te gosti praktički iz 2 šanse postižu isto toliko pogodaka. Veseli težnja igri po podlozi, iako je bio dosta blatan tere, te veliko zalaganje i trud svih pojedinaca. Pogotke su postigli: 2x Lučić, 2x Vojvoda, Bradač i Vlajčević.