Newsletter prijava

Limači

Efikasne predstave Limača

Objavljeno: 25. 09. 2017. u 20:10   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Samobor – NK Bistra 7 : 1

Domaća pobjeda nad gostima iz Bistre, koji su pružali dobar otpor prvih 30 minuta, a nakon toga potpuna dominacija naše momčadi, koja je pokazala svakako bolji nogomet te zasluženo visoko slavila. Pogotke su postigli 2x Vojvoda, Čordaš, Filipčić, Novak, Stupar i Bratanić. Igrali su: Konjuh, Husta, Lučić, Bratanić, Delimarić, Čordaš, Vojvoda, Novak, Filipčić, Ivanišević i Stupar.

NK Samobor – NK Zrinski 5 : 1

Odlična utakmica naše momčadi, koja je kombinatornom igrom pokazala više od gostiju. Lijepa igra od početka do kraja, dovela je do uvjerljive pobjede. Nije nas omeo, ni rani gol gostiju. Strijelci su bili 2x Lučić, 2x Bradač te Ivanišević. Igrali su: Vukelić, Štublin, Jakopaš, Konjuh, Lučić, Stupar, Ivanišević, Vlajčević, Bradač i Dobranić.

Otvorena škola
NK Samoborski Otok – NK Samobor OŠ 8 : 0
Zaslužena pobjeda uigranije te kvalitetnije ekipe domaćina.