Newsletter prijava

Limači

Golijada Limača

Objavljeno: 01. 10. 2017. u 18:22   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Bregana – NK Samobor 0 : 9

U gradskom derbiju protiv susjeda iz Bregane pokazali smo odličnu igru i potpuno zasluženo uvjerljivo pobjedili. U prvih 15-tak minuta rezultatski rješavamo utakmicu, odnosno vodimo sa 3 razlike.

Nakon toga, a posebno drugo poluvrijeme ubacujemo u brzinu više i spuštamo loptu na podlogu, te smo postali nezaustavljivi za protivnike. Brzom i tečnom igrom smo dolazili u prilike, koje smo uspješno realizirali. Strijelci su bili 3x Delimarić, 2x Čordaš, Bradač, Stupar, Bratanić, Vojvoda.

Igrali su: Konjuh, Ivanišević, Husta, Suša, Lučić, Bratanić, Čordaš, Delimarić, Vojvoda, Stupar, Bradač.

NK Zrinski II – NK Samobor 3 : 11

U ovoj utakmici se od samog početka vidjela velika razlika u kvaliteti, pa smo praktički iz svakog izlaska domaćina na našu polovicu dobili pogodak. Strijelci su bili: 4x Stupar, 3x Lučić, 2x Milinović, Dobranić, Štublin.

Igrali su: Vukelić, Jakopaš, Štublin, Konjuh, Tanković, Lučić, Stupar, Vlajčević, Bradač, Dobranić, Milinović.

Otvorena škola

NK Samobor OŠ – NK Novaki 0 : 1

U izjednačenoj utakmici gosti odnose pobjedu, nakon eurogola 3 minute prije kraja.