Newsletter prijava

Juniori

Bod na gostovanju u Prečkom

Objavljeno: 02. 10. 2017. u 13:09   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13011″ show_league=”yes”]

Jučer su Juniori igrali utakmicu 7. kola u Prečkom protiv istoimenog domaćina. Utakmica je završila rezultatom 1:1, a gol za našu momčad postigao je Josip Voloder, prekrasnim udarcem sa ruba 16 metara.

Sama utakmica je ponudila sraz dvije podjednako dobre momčadi, nažalost na iznimno lošem terenu. Na kraju možemo biti zadovoljni s bodom jer smo gubili, no prema prikazanoj igri mogli smo, a možda i zaslužili više.

U utorak smo odigrali polufinalnu utakmicu kupa NSZŽ i zabilježili pobjedu 4:2 u Zvekovcu protiv iznimno motiviranog domaćina. U napetoj i zanimljivoj utakmici golove za Samobor postigli su: Karlo Kižlin 2 i Josip Voloder 1, dok su jednu loptu domaćini proslijedili u vlastitu mrežu.

Ovom pobjedom izborili smo nastup u finalu kupa NSZŽ protiv momčadi Dugog Sela, gdje se nadamo osvajanju prvog trofeja ove godine 🙂