Newsletter prijava

Juniori

Dvije pobjede Juniora

Objavljeno: 09. 10. 2017. u 12:15   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13009″ show_league=”yes”]

U tjednu iza nas Juniori su odigrali dvije utakmice. U srijedu protiv Mladosti iz Buzina bila odigrana je zakašnjela utakmica 5. kola, a u nedjelju je na rasporedu bila utakmica redovnog 8. kola 2. Nogometne lige  Središte, protiv Udarnika iz Kurilovca.

U obje utakmice ostvarene su pobjede, rezultatima 3:4 u Buzinu, te 4:1 u Samoboru protiv Udarnika.

Protiv Mladosti u Buzinu golove su postigli Hrvoje Bartol 3 i Josip Voloder u utakmici koju smo trebali pobijediti puno lakše, međutim sami smo zakomplicirali stvari, što nam nije bilo potrebno, pa moramo izvući pouke iz te utakmice.

[event_blocks id=”13012″ show_league=”yes”]

Jučer smo protiv Udarnika bolje ušli u utakmicu i već u prvom poluvremenu riješili pitanje pobjednika golovima Hrvoja Bartola 2, Mihaela Klemenčića i Karla Kižlina. Do kraja je protivnik golom ublažio poraz.

[event_list id=”12913″ title=”Rezultati 8. kola 2. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”134″ season=”537″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12659″ title=”Trenutni poredak 2. NL Središte za Juniore” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”12913″ title=”Raspored 9. kola 2. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”134″ season=”538″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]