Newsletter prijava

Kadeti

Dobre igre Kadeta

Objavljeno: 16. 10. 2017. u 10:24   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Mladost Buzin – NK Samobor 0 : 1

U zaostaloj utakmici 5. kola Kadeti su na gostovanju odigrali odličnu utakmicu i zasluženo pobjedili solidnu momčad Buzina. Cijelu smo utakmicu bili bolji protivnik, imali puno prilika i na kraju iskoristili jednu kada je Coha vratio povratnu loptu za Ivančevića koji to sigurno realizira.

NK Trešnjevka – NK Samobor 1 : 1

Utakmica koju je obilježila teška povreda Kerepa, koji je u jednom padu slomio ruku i kojeg neće biti jedno duže vrijeme. Sama utakmica bila je dosta kvalitetna. Iako smo propustili veliku priliku za tri boda, bez obzira što smo dvadeset minuta igrali sa igračem manje. Jedini pogodak je postigao Coha glavom, nakon lijepog ubačaja Rubinića. Leonu cijela ekipa želi uspješan oporavak i brz povratak na teren.