Newsletter prijava

Limači

Loše izdanje Limača rezultirao porazom u Jaski

Objavljeno: 16. 10. 2017. u 09:02   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Jaska – NK Samobor 1 : 0

Loš pristup i nepoštivanje zadataka, rezultirali su vodstvom domaćina u prvom poluvremen. U drugom dijelu događa se malo buđenje, u kojem smo pokušali popraviti loš dojam iz prvog dijela. No to ipak nije rezultirao izjednačenjem. Svojim smo pristupom pobijedili sami sebe. A domaćin je poveo i samo razmišljao kako obraniti svoj gol, što je na kraju i uspio.

NK Samobor – NK Bestovje 1 : 1

Ovo je bila utakmica u kojoj je svakoj momčadi pripalo jedno poluvrijeme. Na kraju je završila sa najpravednijim mogućim rezultatom. Strijelac za našu momčad je bio Stupar.

Otvorena škola

NK Samobor OŠ – NK Sloga Brezje 0 : 8

Zaslužena pobjeda bolje i kvalitetnije momčadi.