Newsletter prijava

Limači

Limači uvjerljivi u Brdovcu

Objavljeno: 22. 10. 2017. u 20:56   /   Autor:   /   komentari (0)

NK BSK Brdovec – NK Samobor 0 : 6

Utakmica u kojoj smo zagospodarili od prve minute, te težili igri od noge do noge. Prvo smo poluvrijeme i pretjerivali s promjenom strane i igrom u širinu. Izostala nam je dubina, pa smo na odmor otišli samo s pogotkom prednosti. U drugom poluvremenu smo ispravili taj segment, pa je samo bilo pitanje s koliko će pogodaka završiti utakmica. Strijelci su bili Novak(2), Filipčić(2), Čordaš i Vojvoda.

NK Samoborski Otok – NK Samobor 2 : 5

Ovo nije bilo baš najbolje izdanje naše momčadi. Imali smo puno problema oko organizacije naše igre, pa je domaćin zgusnuo sredinu. To i izuzetno uzak teren predstavljali su nam problem, kojeg smo početkom drugog dijela riješili i otišli na 4 pogotka prednosti. Pohvala domaćinu koji je težio igri po podlozi, u skladu sa svojim mogućnostima. Strijelci su bili Stupar(3) i Lučić (2).

Otvorena škola

HNK Tigar Rakitje – NK Samobor OŠ 1 : 1

Vrlo dobra igra naše momčadi te dominacija tokom cijelog susreta, po izuzetno teškom vremenu svakako zavrijeđuju pohvalu. Strijelac za našu ekipu je bio Slamar Magovac.