Newsletter prijava

Juniori

Poraz Juniora u Kupu i pobjeda u prvenstvu

Objavljeno: 23. 10. 2017. u 15:14   /   Autor:   /   komentari (0)

Ovog tjedna odigrali smo finale kupa NSZŽ protiv Dugog Sela i izgubili rezultatom 3:1. Trebali smo puno više pružiti u ovoj utakmici, a ono što nas još više od toga brine je ozljeda našeg standardnog veznjaka Mateja Golubića (nadamo se da nije ništa strašno). Opet smo promašili previše šansi i to nas je koštalo osvajanja kupa, ali sreća je što osim prestiža ova utakmica nije u rezultatskom smislu ništa značila, budući obje momčadi nastavljaju daljnje natjecanje u hrvatskom kupu. Čestitke protivniku na osvojenom kupu NSZŽ. Gol za nas je postigao Mihael Klemenčić.

[event_blocks id=”13014″ show_league=”yes”]

U nedjelju je nastavljeno prvenstvo 10.-im kolom u kojem smo snage odmjerili s momčadi Lučkog i pobijedili rezultatom 1:0. Pogodak je postigao Josip Voloder. Utakmica je bila čvrsta i odigrana po dosta teškom terenu, a na kraju smo se mi nešto bolje snašli i zasluženo pobijedili.

[event_list id=”12913″ title=”Rezultati 10. kola 2. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”134″ season=”539″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12659″ title=”Trenutni poredak 2. NL Središte za Juniore” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”12913″ title=”Raspored 11. kola 2. NL Središte za Juniore” team=”0″ league=”134″ season=”540″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]