Newsletter prijava

Juniori

Pobjeda u derbiju

Objavljeno: 29. 10. 2017. u 13:19   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13015″ show_league=”yes”]

U subotu su Juniori odigrali novu prvenstvenu utakmicu u Sesvetskom Kraljevcu, s istoimenim domaćinom koji je bio prvoplasiran na ljestvici.

Od početka smo zaigrali pametno i koristili naše prednosti, što je rezultiralo s dva postignuta gola u prvom poluvremenu te još nekoliko šansi. U drugom poluvremenu propustili smo “zaključiti” utakmicu iz nekoliko šansi koje su nam se ukazale, pa smo nakon primljenog gola morali na teži način izboriti konačnu pobjedu od 1:2.

Moramo naglasiti da je momčad domaćina bila iznimno dobra, pa je time pobjeda još vrijednija.

[event_list id=”12913″ title=”Rezultati 11. kola 2. NL Središte za juniore” team=”0″ league=”134″ season=”540″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12659″ title=”trenutni poredak 2. NL Središte za Juniore” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”12913″ title=”Raspored 12. kola 2. NL Središte za juniore” team=”0″ league=”134″ season=”541″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]