Newsletter prijava

Limači

Obje momčadi Limača jesenski prvaci u svojim ligama

Objavljeno: 13. 11. 2017. u 09:10   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Vinogradar – NK Samobor 0 : 8

U utakmici gdje se odmah vidjelo tko je prvi, a tko posljednji, te potpuna dominacija tijekom cijelog susreta uz pregršt prilika. Strijelci su bili 2x Bratanić, 2x Čordaš, 2x Delimarić, Vojvoda, Lučić.

NK Samobor – NK Sloga Brezje 4 : 1

Nema ljepše stvari kada se posljednje kolo susretnu dvije prvoplasirane momčadi s istim brojem bodova, pred velikim brojem gledatelja. Odlična igra naše momčadi, u kojoj smo pokazali da smo bolja momčad, koja teži igri, dok su se gosti orijentirali na dalekometne pokušaje. Strijelci su bili 2x Milinović, Filipčić, Lučić.

Velika pohvala za obje momčadi, koje su se okitile titulom jesenskih prvaka u ligi Nogometnog saveza Zagrebačke županije, te Nogometnog središta Samobor. Pokazali smo odličnu igru, težili igri po podlozi, te pružili atraktivan i lijep nogomet, pa smo potpuno zasluženo završili na prvom mjestu. Uz to smo odigrali velik broj jakih prijateljskih utakmica, u kojima smo pružili odlične igre, između ostalih sa Krškom, Rudešom, Ponikvama, Španskim, Breganom, Zagrebom, itd.

BRAVO ZA SVE!