Newsletter prijava

Juniori

Juniori nerješeno

Objavljeno: 28. 03. 2018. u 18:27   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13899″ show_league=”yes”]

Juniori su protekle nedjelje nastavili prvenstvo domaćom utakmicom, protiv Mladosti iz Buzina. Susret je završen rezultatom kako je i započeo, dakle 0:0.

Prva nam je to službena utakmica u kojoj nismo postigli pogodak i već to dovoljno govori kako smo igrali. Mnogo toga nije štimalo i moramo konstatirati da jednostavno nismo bili pravi za što postoji više razloga, ali o njima nećemo, već ćemo se fokusirati na sljedeće utakmice i u njima probati anulirati iste odnosno smanjiti ih na najmanju moguću mjeru.

Na kraju utakmice moramo čestitati protivniku i našem golmanu Valentinu Biščanu, koji nam je zadržao mrežu netaknutom jednom bravurom na kraju utakmice, pa zbog njega možemo biti zadovoljni što nismo poraženi.