Newsletter prijava

Seniori

Neriješeno protiv Karlovca

Objavljeno: 03. 04. 2018. u 07:33   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13882″ show_league=”yes”]

Utakmica 20. kola odigrana na teškom i jako raskvašenom travnjaku između Samobora i Karlovca završila je bez pogodaka. Iskusnija momčad Karlovca imala je terensku inicijativu gotovo tijekom cijelog susreta, međutim, mlada momčad našeg četvrtoligaša uspješno se obranila od svih pokušaja gostiju. Pred kraj prvog poluvremena Samobor je s nekoliko izglednih šansi mogao doći u vodstvo, a odlične prilike propustili su realizirati Ibrahimović i Voloder. Bila je ovo prava prvenstvena utakmica u kojoj je momčad trenera Ivančevića pokazala srčanost i spremnost na borbu do zadnjeg atoma snage.

Odgode prvenstvenih utakmica uzrokovanih jakim snijegom u ožujku dovele su do gustog rasporeda utakmica, pa tako momčad Samobora iduću utakmicu igra već u srijedu u Slunju, protiv istoimenog protivnika, nakon čega ponovno odlaze u goste, u subotu kada igraju protiv Savskog Marofa.