Newsletter prijava

Juniori

Važna tri boda Juniora

Objavljeno: 03. 04. 2018. u 15:16   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13900″ show_league=”yes”]

U petak smo odigrali prvenstvenu utakmicu u Bistri s istoimenim domaćinom i slavili rezultatom 0:1. Pogodak za pobjedu je postigao Hrvoje Bartol. Bila su to izuzetno važna tri boda jer smo ih ostvarili na uvijek neugodnom gostovanju i protiv jedne od boljih momčadi u našoj ligi, a uz to bez nekoliko naših standardnih igrača.

Sama utakmica nije ponudila previše lijep nogomet, ali smo bili koncentrirani i znali smo iskoristiti ono što su nam domaćini ponudili. Malo manje nas veseli igra koju smo prezentirali, ali to je nešto što trebamo popravit, ali je i očekivano jer previše je utakmica što seniorskih što juniorskih za većinu naših mladih igrača stoga možemo očekivati oscilacije u igri.