Newsletter prijava

Seniori

Osvojen bod u Slunju, moglo se i do sva tri

Objavljeno: 05. 04. 2018. u 08:28   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13859″ show_league=”yes”]

Jučer je u Slunju odigrana nadoknada odgođene utakmice 18. kola IV NL središte Zagreb. Domaćini su puno bolje otvorili susret, organiziranom igrom u početnoj fazi utakmice bili su konstantna prijetnja vrataru Samobora Kranjecu. U 14. minuti nakon centaršuta s lijeve strane Jurčević glavom pogađa za vodstvo domaćina čime je momčad Samobora kažnjena za relativno loš početak susreta. No, pogodak domaćina bio je prekretnica u pristupu naših seniora te su nakon toga krenuli s puno boljom igrom. Do kraja prvog poluvremena postepeno su pojačavali tempo igre i dolazili u šanse. Neprecizan je bio Cvrtak s 10 metara, Hanachi s ruba šesnaesterca itd. Na odmor se otišlo s vodstvom Slunja.

U drugom dijelu od Samobora se očekivao nastavak presinga i još konkretnija igra koja je okrunjena pogotkom za izjednačenje već u 48. minuti. Prvi pogodak za NK Samobor u proljetnom dijelu sezone zabio je Tomislav Domagoj Cvrtak. Do kraja susreta NK Samobor je bio u mogućnosti još nekoliko puta poentirati, međutim neprecizni su bili Aljinović i Hanachi. Do 80. minute golobradi seniori NK Samobor imali su terensku inicijativu i prava je šteta što nisu uspjeli doći do vodstva. Posljednih 10 minuta utakmice proteklo je u otvorenoj borbi za 3 boda, igra se selila s gola na gol, međutim izglednijih šansi nije bilo. Iduću utakmicu NK Samobor igra već ove subote, ponovno u gostima, protiv Savskog Marofa.

18. kolo IV NL središte Zagreb
Slunj, 4. travnja 2018.
NK Slunj 1:1 NK Samobor
Jurčević 14′      Cvrtak 48′