Newsletter prijava

Juniori

Juniori pobijedili u derbiju

Objavljeno: 06. 04. 2018. u 10:43   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13901″ show_league=”yes”]

U četvrtak 05.04.2018. Juniori su igrali derbi kola na stadionu u Hebrangovoj, protiv momčadi Prečkog.
Ostvarena je pobjeda od 1:0 i to pogotkom Mateja Golubića u zadnjim minutama susreta, koji je bio iznimno napet.

Možemo reći da smo zadovoljni ishodom s kojim smo zadržali prednost na vrhu prvenstvene ljestvice, a sama utakmica je bila na visokom nivou, s puno trke i duela, u kojima je svaka momčad imala periode dominacije u igri.

Na kraju ipak zaslužena pobjeda, jer smo imali više od igre i puno više izglednih prilika za pogodak koje nismo iskoristili tijekom meča, ali prekrasnim pogotkom na kraju susreta sve smo to ispravili stoga je pobjeda bila još “slađa”.

Čestitke svim igračima, a pogotovo Fran Barišiću koji je odlično zamijenio inače standardnog golmana Valentina Biščana i pokazao izuzetnu smirenost.