Newsletter prijava

Kadeti

Utakmice kadeta

Objavljeno: 06. 04. 2018. u 10:51   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”14035″ show_league=”yes”]

Kadeti su u kratkom razdoblju odigrali dvije utakmice i obje nespretno i nesretno izgubili. U Bistri smo rano poveli, bili bolji cijelo prvo poluvrijeme, ali smo ipak primili gol nakon velike individualne greške, dok smo drugo poluvrijeme bili ravnopravni te primili gol iz nepostojećeg jedanesterca. Jedini gol za našu momčad je postigao Kerep.

[event_blocks id=”14036″ show_league=”yes”]

Utakmica protiv Prečkog dosta slična, mi smo bili ti koji smo više pokušavali, međutim dok se ne smanje početničke greške teško možemo očekivati pozitivan rezultat. Drugo smo poluvrijeme pokušavali stići zaostatak od tri pogotka, imali i dosta izglednih prilika ali je falilo koncentracije u završnici.

Sigurno da ne možemo biti zadovoljni rezultatima ali se svaku utakmicu vidi pomak u igri i vjerujemo da će se to u konačnici isplatiti.