Newsletter prijava

Seniori

Bez bodova u Savskom Marofu

Objavljeno: 09. 04. 2018. u 07:40   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13965″ show_league=”yes”]

Nakon osvojena dva boda u početna tri kola, Samobor je u Savski Marof otišao isključivo s namjerom osvajanja punog plijena koji bi omogućio staloženiji nastavak natjecanja. Iako je riječ o teškom gostovanju, pobjeda nije bila nemoguća misija. Uvodnih 15 minuta pripalo je Samoboru i činilo se kako su izabranici trenera Ivančevića pronašli balans u igri i način kako ostvariti pobjedu na izuzetno teškom gostovanju. No, nakon 15 minuta, početničkim pogreškama domaćinu je omogućen brz i nesmetan dolazak pred vrata što je rezultiralo pogotkom u 28. minuti. Do kraja prvog poluvremena Samobor je bio bez većih prilika za postizanje gola, uglavnom se pokušavalo dugim loptama prema Aljinoviću što nije urodilo plodom.

U drugo poluvrijeme Samoborci su ušli puno agresivnije i odlučnije, orijentirani samo na postizanje pogotka što je domaćinu ostavljalo dosta prostora za kontre i polukontre. Nizali su prilike i jedni i drugi, domaćinima je poništen pogodak za 2:0 zbog zaleđa, a našoj je momčadi falilo mirnoće i preciznosti u završnici za pozitivniji rezultat. Sve u svemu, potpuno zaslužena pobjeda Savskog Marofa.