Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Težak poraz protiv lidera

Objavljeno: 16. 04. 2018. u 10:20   /   Autor:   /   komentari (0)

[event_blocks id=”13966″ show_league=”yes”]

Momčad Samobora bila je potpuno nedorasli protivnik vodećoj momčadi 4. lige, Ponikvama. Već u 11. minuti gosti dolaze u vodstvo, koje do kraja prvog poluvremena dodatno podebljavaju do čak 4:0. Bez prevelike igre i pravog pokušaja prema golu Ponikva te uz nekoliko fantastičnih obrana Valentina Bišćana, na odmor se odlazi sa zaostatkom koji je mogao biti i puno veći.

Puno mirnije počelo je drugo poluvrijeme. Gosti, s već upisanim bodovima u Samoboru igraju nešto ležernije što potpuno indisponirana momčad Samobora ne koristi za zabijanje, barem počasnog pogotka. Jedinu pravu priliku na utakmici za domaćine imao je Karlo Severec koji nakon kornera puca glavom tik uz vratnicu. U posljednih 15 minuta gosti zabijaju još 3 pogotka i potpuno  zasluženo nose tri boda iz Samobora.

Pogotke su postigli: Vlado Berić 2, Damir Azizi 2, Vid Bartolić, Bartol Markušić i Filip Pilipović.

[event_list id=”12712″ title=”Rezultati 22. kola IV NL središte Zagreb” team=”0″ league=”509″ season=”587″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”12712″ title=”Raspored 23. kola IV NL središte Zagreb” team=”0″ league=”509″ season=”588″ venue=”0″ status=”default” date=”default” day=”” number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time,season” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”12630″ title=”Trenutni poredak IV NL središte Zagreb” number=”20″ columns=”p,w,d,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]