Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Bez bodova na teškom gostovanju

Objavljeno: 19. 04. 2018. u 13:35   /   Autor:   /   komentari (0)

Croatia Hrastje bila je domaćin utakmice 16. kola IV NL središte Zagreb u koju su ušli kao apsolutni favoriti. Niz vrhunskih rezultata, najprije 3:3 protiv Ponikvi, pa pobjeda 4:0 protiv Save Strmec domaća momčad željela je nastaviti i protiv poljuljane momčadi Samobora koja je u tu utakmicu ušla s 2 uzastopna poraza. Prvih pola sata utakmice pripalo je domaćinima, Samobor je djelovao nesigurno i nepovezano što Croatia okrunjuje pogotkom u 32. minuti. Nakon vodstva domaćina, Samobor je počeo igrati puno ozbiljnije što je rezultiralo terenskom dominacijom, međutim, Aljinović promašuje čistu priliku za izjednačenje i na poluvrijeme s odlazi s vodstvom domaćina.

U nastavku, hlada tuš za NK Samobor. U 47. minuti povisuju na 2:0, a nakon toga do 55. povećavaju vodstvo na 4:0 čime je u ranoj fazi nastavka bilo jasno kome će pripasti bodovi. Do kraja susreta u 68. minuti na asistenciju Kižlina, Tomislav Domagoj Cvrtak zabija svoj drugi pogodak sezone, ali tek za ublažavanje još jednog poraza.

18. travnja 2018, Hrastje

Croatia 4:1 Samobor (Cvrtak 68′)