Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Sven Raić novi trener seniora

Objavljeno: 19. 04. 2018. u 13:58   /   Autor:   /   komentari (0)

Dražen Ivančević jutros je podnio ostavku na mjestu trenera seniorske momčadi NK Samobor nakon tri uzastopna poraza (Savski Marof, Ponikve, Croatia Hrastje) te samo dva osvojena boda u šest kola. Iako se, s obzirom na situaciju u kojoj se klub nalazi, nije očekivao veći bodovni učinak, profesor Ivančević odlučio je kako je vrijeme da se indisponirana momčad pozitivno šokira dolaskom novog glavnog stratega. Izvršni odbor donio je odluku da će do kraja sezone seniore voditi Sven Raić. Kako seniorsku momčad u ovom trenutku ionako čine uglavnom juniori, Raić je logičan potez kao trener koji izuzetno dobro poznaju način igre i mogućnosti svakog od igrača. Premijera Svena Raića bit će ove nedjelje kada Samobor gostuje protiv Poleta u Buševcu.

Hvala profesoru Ivančeviću na vođenju najnezahvalnije klupe u ligi, a novom treneru Raiću želimo puno sportskog uspjeha u nastavku sezone!