Newsletter prijava

Škola nogometa, Vijesti

Sportska suradnja s GNK Dinamo

Objavljeno: 23. 04. 2018. u 10:01   /   Autor:   /   komentari (0)

U četvrtak, 26. travnja 2018., NK Samobor i GNK Dinamo sklopit će ugovor o sportskoj suradnji nakon što je odluku o potpisivanju potvrdio Izvršni odbor NK Samobor. Suradnja između dvije strane dogovorena je na principu prenošenja i primjene znanja Nogometne škole Dinama.

Ovaj ugovor od velikog je značaja razvoju Škole nogometa NK Samobor, razvoju svih dobnih kategorija, edukaciji naših trenera, a uz pomoć u okvirima nogometne struke, NK Samobor dobit će i veliku marketinšku potporu jedne od najboljih nogometnih škola u Europi.

Potpisivanje ugovora zakazano je točno u podne u gradskoj vijećnici, a Dinamovu delegaciju na svečanom događanju predstavljat će voditelj Nogometne škole Ivo Šušak, zamjenik voditelja Nogometne škole Anđelko Ivanjko, legenda Dinama Marko MlinarićTomislav Piškor iz Ureda za odnose s javnošću GNK Dinama.