Newsletter prijava

Limači, Vijesti

Limači srebrni u Ilovcu

Objavljeno: 03. 05. 2018. u 07:15   /   Autor:   /   komentari (1)

Momčad limača sudjelovala je na 6. memorijalu “Drago Stanković Jole” te osvojila odlično 2. mjesto. U grupnoj fazi natjecanja su ostvarili pobjede nad Mostanjem All 4:0, Karlovcem II. 6:0, te Ilovcem 3:1, zatim su svladali Zelengaj 4:0. U polufinalu je odigran susjedski derbi u kojem su naši limači svladali Bregani čak 7:0. Finalna utakmica bila je repriza dvoboja u grupnoj fazi natjecanja, protiv domaćina Ilovca koji se ovoga puta osvetio za prethodni poraz i slavio 2:1.

Za NK Samobor su nastupili: Konjuh, Jakopaš, Štublin, Suša, Filipčić, Bratanić, Delimarić, Stupar, Novak, Vukelić, Dobranić, Vlajčević, trener Filip Škvorc.

 

Komentari (1)

  • 04. 05. 2018. u 09:00 Karolina

    Bravoooo!!!!! Samo tako i dalje,hrabro i s osmjehom na licu

Komentari nisu mogući