Newsletter prijava

Škola nogometa, Vijesti

Nogometni kamp GNK Dinamo

Objavljeno: 25. 05. 2018. u 09:33   /   Autor:   /   komentari (0)

NK Samobor i GNK Dinamo organiziraju nogometni kamp koji će se održati od 18. do 22. lipnja na Gradskom stadionu u Samoboru. Pod stručnim vodstvom trenera najuspješnije nogometne škole u Europi, dječaci rođeni između 2002. i 2011., imat će priliku postati dio Dinamove nogometne obitelji. Prijavite se, priuštite svom djetetu nezaboravno iskustvo, stjecanje novih vještina, zabavu i upoznavanje novih prijatelja! Broj prijava je ograničen! 


Ispunjenu prijavnicu možete predati u tajništvu NK Samobor ili je skeniranu poslati na info@nk-samobor.hr. Mjesto Vašeg djeteta u kampu osigurano je nakon uplate koju je potrebno izvršiti do 11. lipnja. Sve dodatne informacije možete dobiti na broj 091 222 8988.

Osnovni paket kampa uključuje:

  • 5 treninga pod stručnim vodstvom trenera Škole nogometa GNK Dinamo
    (jedan trening dnevno u poslijepodnevnim satima u trajanju 90 min)
  • Rad u grupama
  • 2 majice s vizualnim identitetom GNK Dinamo i nogometnog kampa
  • Diplomu po završetku kampa
  • Vodu, sokove i prigodnu zakusku nakon treninga
  • Fotografiju djeteta

Cijena osnovnog paketa 400 kuna
Cijena s popustom za dvoje djece (braće) 700 kuna (350 kuna po djetetu)

Cijena s popustom za članove Škole nogometa NK Samobor 350 kuna
Cijena s popustom za dvoje djece (braće) 600 kuna (300 kuna po djetetu)