Newsletter prijava

Prstići, Škola nogometa, Vijesti

Prstići (2011.) ostvarili 2 pobjede

Objavljeno: 01. 10. 2018. u 09:49   /   Autor:   /   komentari (0)

Ekipa prstića (2011. godište) vođena trenerom Druškovićem upisala je visoku gostujuću pobjedu 5:1 protiv vršnjaka iz Bregane, a za NK Samobor su nastupali: Sertić, Jurčić Cepak, Žiža Borotha, Petrović, Vujić, Štrbac, Ivanšćak, Mazalović, Fabekovec i Blažević. U drugoj nastupu proteklog tjedna, prstići su još jednom upisali sva tri boda, ovog puta na domaćem terenu protiv momčadi Galgova. Utakmica je zavšrila pobjedom Samobora 4:2, a pobjeda je ostvarena u sastavu: Sertić, Vujić, Ivanšćak, Blažević, Petrović, Mazalović, Štrbac, Mihelić, Žiđa Borotha i Jurčić Cepak.

Čestitke prstićima Samobora na pobjedama te vršnjacima iz Bregane i Galgova na odličnoj igri. Naprijed Samobor!