Newsletter prijava

Prstići, Škola nogometa, Vijesti

Prstići oduševili igrom

Objavljeno: 16. 10. 2018. u 10:25   /   Autor:   /   komentari (0)

Još jedan vikend prepun utakmica naših najmlađih kategorija je iza nas, Prstići (2010. i 2011.) su prikazali odličnu igru te nastavili s vrhunskim rezultatima proteklog vikenda.

Kategorija prstića (2011.) vođena trenerom Miroslavom Druškovićem tako je upisala pobjedu 2:0 protiv vršnjaka iz NK Zrinski. Mališani su na domaćem terenu bili bolja momčad tijekom cijelog susreta te na kraju zasluženo kod kuće ostavili nova tri boda u prvenstvu NSS.

Momčad Samobora (2011.) nastupila je u sljedećem sastavu: Sertić, Vujić, Ivanšćak, Blažević, Petrović, Mazalović, Huljev, Štrbac, Heraković i Jurčić Cepak.

Prstići (2010.) vođeni trenerom Ivanom Štefkovićem odigrali su 4 utakmice, pri čemu su upisali tri pobjede i poraz.

U prvenstvu NS Samobor prstići su uz sve bolju igru upisali pobjede u Galgovu i kod kuće protiv momčadi Klokočevca.
Momčad Samobora nastupila je u sljedećem sastavu:  Ivan Car Matić, Natko Hržić, Karlo Rubinić, Borna Krapinec, Juraj Kufrin, Filip Gunčić, Rustem Martinaj, Roko Žurić, Vanja Milanović, Jakob Hudin, Ivan Petravić i Tin Raić.
U prvenstvu NSZŽ prstići su odigrali dvije uzbudljive utakmice te zabilježili poraz i pobjedu. Kod kuće je zabilježen poraz od momčadi Vinogradara, dok je u Bistri upisana gostujuća pobjeda protiv istoimenog domaćina.
Momčad Samobora nastupila je u sljedećem sastavu: Matija Horvat, Ivano Čarapar, Dino Martinčević, Kristijan Labura, Filip Dujmović, Borna Belak, Leon Pušeljić, Toni Huljev, Mateo Jajetić, Antonio Majić i Tomislav Heraković.