Newsletter prijava

Prstići, Škola nogometa, Vijesti

Još jedan uspješan vikend prstića

Objavljeno: 30. 10. 2018. u 08:11   /   Autor:   /   komentari (0)

Prstići rođeni 2011. godine upisali su još jednu pobjedu na gostujućem terenu pobjedivši domaćina Savu Strmec rezultatom 12:2! Naši dečki prikazali su mnogo lijepih akcija i poteza te mogu biti zadovoljni prikazanim. Vidljiv je konstantan napredak u igri Druškovićevih mališana te uskoro očekujemo još dominantniju igru i nastavak pobjedničkog niza.

Za momčad Samobora nastupili su: Sertić, Vujić, Ivanšćak, Petrović, Heraković, Mazalović, Štrbac, Mihelić, Fabekovec, Jurčić Cepak, Blažević, Žiža Borotha.

Prstići rođeni 2010. godine odigrali su dvije utakmice u prvenstvu NSZŽ  te su zabilježili dvije pobjede. Kod kuće su bili bolji od momčadi Gorice VM,  a u gostima je zabilježena pobjeda protiv momčadi Dinama u Jakovlju.

Za momčad Samobora nastupili su: Horvat, Čarapar, Martinčević, Labura, Dujmović, Belak, Pušeljić, Huljev,  Jajetić,  Majić i Heraković.

U prvenstvu NSS odigrana je domaća utakmica u kojoj je slavila gostujuća momčad Zrinski iz Farkaševca.

Za momčad Samobora nastupili su: Car Matić,  Hržić, Rubinić, Krapinec, Kufrin, Gunčić, Martinaj, Žurić, Milanović, Hudin, Petravić i Raić.

Lijepo vrijeme nam je dopustilo da međusobnu utakmicu i čar organiziranog nogometa odigraju igrači rođeni 2010. protiv momčadi 2011. godišta. Uz djecu natjecateljske dobi, u klubu vrijedno i redovito treniraju i djeca rođena 2012. godine.