Newsletter prijava

Prstići

Počela je zimska Dobermann liga!

Objavljeno: 29. 11. 2018. u 07:52   /   Autor:   /   komentari (0)

Prstići NK Samobor završili su sa natjecanjem u jesenjskom djelu prvenstva NSS i NSZŽ.

U ligi NSS  prstići 2010. godišta u predzadnjem kolu zabilježili su poraz od momčadi Samobora, dok su prvenstvo zaključili pobjedom u zadnjem kolu protiv momčadi TOP-a iz Kerestinca.  Za momčad Samobora nastupili su: Ivan Car Matić, Natko Hržić, Karlo Rubinić, Borna Krapinec, Juraj Kufrin, Filip Gunčić, Rustem Martinaj, Roko Žurić, Vanja Milanović, Jakob Hudin, Ivan Petravić i Tin Raić.

Uligi NSZŽ momčad Samobora prvenstvo je zaključila pobjedom protiv momčadi Jaske. Za momčad Samobora nastupili su: Matija Horvat, Ivano Čarapar, Dino Martinčević, Kristijan Labura, Filip Dujmović, Borna Belak, Leon Pušeljić, Toni Huljev, Mateo Jajetić, Antonio Majić i Tomislav Heraković.

Igrači rođeni 2012. i 2013. godine također su krenuli sa svojim natjecanjem u zimskoj ligi Dobermann u Zagrebu. Prve utakmice, prvo oblačenje dresa te prvi golovi posebno su razveselili naše najmlađe natjecatelje. Odlična igra nagradila je dečke iz plave i žute momčadi, pošto su jedni i drugi postigli svoje prve pobjede.  Čestitamo im na tome!

Za momčad Samobora (Plavi i Žuti) nastupili su: Anton Nenadić, Šimun Tominić, Leon Jurković, Juraj Koletić, Noel Jurčić Cepak, Lukas Tanković, Noa Kleščić, Nikola Kovačić, Josip Mesić, Borna Runtas, Lovro Pušeljić, Mislav Novosel,Petar Heraković, Dominik Spevec, Luka Šoić, Tin Čadež i Emanuel Vidović.