Newsletter prijava

Vijesti

58. Trofej grada Samobora

Objavljeno: 29. 11. 2019. u 12:15   /   Autor:   /   komentari (0)

Trofej grada Samobora, najstariji malonogometni turnir seniora i veterana,  u Republici Hrvatskoj ove će godine doživjeti svoje 58. izdanje. Turnir će se igrati od 21. prosinca 2019. do 07. siječnja 2020. godine u Sportskoj dvorani Samobor, ulica Andrije Hebranga 26A i Sportskoj dvorani OŠ Bogumila Tonija.  Organizator  Turnira, kao i mnogo godina do sada je Nogometni klub Samobor, uz potporu Grada Samobora i Samoborskog športskog saveza. Izvlačenje parova će se održati u predvorju Sportske dvorane Samobor, 19. prosinca 2019., sa početkom u 20.00 sati.

Sve zainteresirane ekipe se mogu prijaviti do 19. prosinca 2019. godine. Ako se želite prijaviti Online to možete učiniti ovdje. Formular prijavnice za Seniorske momčadi možete preuzeti ovdje, a za Veteransku konkurenciju ovdje. Upisnina iznosi 650 kuna za Seniorske i Veteranske ekipe. Ukupni nagradni fond je 30.000 kuna.

Sve dodatne informacije možete dobiti na e-mail adresi: info@nk-samobor.hr i broju telefona 098 325 111. Kontakt osoba je tajnik NK Samobora Mijo Noršić. Službene mrežne stranice malonogometnog turnira Trofej grada Samobora pogledajte ovdje.

Vaš NK Samobor
Organizator Trofeja grada Samobora