Newsletter prijava

Foto, Vijesti

Finale veterana Trofeja grada Samobora

Objavljeno: 04. 01. 2020. u 23:06   /   Autor:   /   komentari (0)

U veteranskoj konkurenciji uživali smo u izvedbama brojnih znanih haklera koji su članovi osvajača Kutije Šibica, Dobermana i sličnih uspješnih malonogometnih ekipa koji su ovogodišnji Trofej grada Samobora učinili atraktivnim i neizvjesnim. U finalu 58. Trofeja grada Samobora susrele su se momčadi Karcher centar Brišar i CB Bull Klanjec. Utakmica je završila rezultatom 1:1. Sedmerci su odlučili da pobjednik bude Karcher centar Brišar rezultatom 3:2.


 

U Veteranskoj konkurenciji sudjelovako je 11 momčadi, a završni poredak je sljedeći:
1. Karcher centar Brišar
2. CB Bull Klanjec
3. Geoekspert
4. Poma Mont

Najbolji golman u veteranskoj konkurenciji 58. Trofeja grada samobora je Mario Anušić (Karcher centar Brišar)
A nabolji strijelac i igrač u veteranskoj konkurenciji je Dario Skoko sa 7 pogodaka.

Autor fotografija: Nenad Vrhovčak