Newsletter prijava

Vijesti

Draga djeco, roditelji, prijatelji i članovi kluba!

Objavljeno: 17. 03. 2020. u 09:36   /   Autor:   /   komentari (0)

Draga djeco, roditelji, skrbnici, prijatelji i članovi kluba!

Prateći mjere Stožera civilne zaštite, klub je do daljnjega prekinuo sva natjecanja i treninge. U dugoj povijesti, od osnutka 1925. godine, rijetki su bili dani bez treninga. Izvjesno je da će ovo stanje potrajati, stoga vas molim da se strogo držite uputstava epidemiološke službe i izbjegavajte kontakte. Ono dobro u svemu ovom lošem, je da smo se opet uvjerili koliko smo sretni kad smo zdravi i kad se nesmetano možemo baviti sportom. Stoga vježbajte u svojim kućama i strpljivo čekajte trenutak da ponovo krenu treninzi.
Pozdrav,

Damir Dragozet
Voditelj Omladinske škole NK Samobor