Newsletter prijava

Vijesti

VELIKA POBJEDA SENIORA U STUPNIKU

Objavljeno: 04. 04. 2022. u 09:56   /   Autor:   /   komentari (0)

Naši seniori su se vratili na pobjednički kolosjek!
Nakon 2 neugodna poraza, naša momčad je jednom od najtežih gostovanja, kod jako dobre momčadi Stupnika, izvojevala jako važnu pobjedu. Sve bitno se zapravo dogodilo u prvom dijelu, Jurica Brdek je u 5 minuta (15. i 21.min) nas odveo na 0:2 (sa 18 golova probio se na sam vrh ljestvice strijelaca), da bi domaćin na samom kraju poluvremena smanjio na 1:2. U drugom dijelu se vodila prava borba na sredini terena, no naši igrači su uspjeli sačuvati prednost i osvojiti 3 vrlo važna boda u borbi za naslov prvaka.
U sljedećem kolu naša momčad dočekuje ekipu Rugvice.
Ostali rezultati 20.kola:

TABLICA nakon 20.kola:

*Foto preuzeto sa Sofascore