Newsletter prijava

Vijesti

ZAHVALA ZA DONACIJU – SAPONIA d.d.

Objavljeno: 19. 04. 2022. u 11:48   /   Autor:   /   komentari (0)

Rad kluba, kao i naše Nogometne Škole, naširoko se prepoznaje!

Nakon što su juniori svojom prijateljskom utakmicom se zahvalili tvrtki NETS CEE za donaciju dresova, ovom prilikom se klub želi zahvaliti renomiranoj i vodećoj tvrtki u području promoviranja čistoće i zdravlja – SAPONIA d.d. iz Osijeka!

Kao što poslovica kaže “Čistoća je pola zdravlja” tako i mi u klubu svakodnevno radimo da naše klupske prostorije kao i sva oprema bude redovito održavana, a sa ovom donacijom će ona biti još kvalitetnija jer upravo je SAPONIA jedna od vodećih tvrtki u deterdžentsko-toaletnoj industriji u cijeloj regiji.

Zato se klub još jednom zahvaljuje na ovoj hvalevrijednoj donaciji te se nadamo da ćemo i u daljnjoj budućnosti imati još više ovakvih akcija, koje su samo potvrde cjelokupnog rada uprave NK Samobor.

SAPONIA d.d. – Svakodnevno unapređenje življenja razvijanjem kulture čistoće i zdravlja kao životnog stila.