Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

VAŽNA POBJEDA SENIORA U ZELINI!

Objavljeno: 05. 05. 2022. u 09:22   /   Autor:   /   komentari (0)

Photo: arhiv

Naši seniori su osvojili važna 3 boda na gostovanju u Utorak kod 5.-plasirane Zeline!

Dva gola Jurice Brdeka (39. i 85.minuta) te Josipa Mohača u 52.minuti bili su i više nego dovoljni da se savlada vrlo dobra momčad iz Svetog Ivana Zeline, koja nema baš dobre rezultate u zadnje vrijeme, ali koja je i dalje vrlo neugodna te će mnogim ekipama i ubuduće biti iznimno težak suparnik.

Jedina mrlja u ovoj utakmici jeste crveni karton Marka Kelave koji je u 80.minuti zbog 2 žuta kartona morao napustiti igru.

Ovom pobjedom se naša ekipa opet približila vodećoj Savi na samo 1 bod, koja je pak protutnjala kroz Novsku i podarila tamošnjem Libertasu čak 7 zgoditaka, dok je Moslavina i dalje goropadna ovo proljeće te je kod Tigra Svete Nedelje, uvjerljivo sa 0:3 porazila domaćina i sa 4 boda zaostatka drži priključak za vrhom i čeka pogreške naše ekipe i Save iz Strmca.

U sljedećem kolu naša momčad dočekuje Libertas iz Novske. Utakmica je na rasporedu u Subotu, 7.5. u 17:00.

Ostali parovi 25.kola