Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

RUTINSKA POBJEDA PROTIV LIBERTASA

Objavljeno: 09. 05. 2022. u 09:28   /   Autor:   /   komentari (0)

25.kolo 4.HNL SREDIŠTE – B:

SAMOBOR – LIBERTAS NOVSKA 3:0

Strijelci: Josip Mohač 2, Dino Dauti

Teže od očekivanog, naša momčad je savladala goste iz Novske – Libertas. Tek na kraju utakmice naša momčad je uspjela do kraja kapitalizirati sve stvorene šanse pred golom gostiju, iako niti oni nisu bili bezopasni i bez svojih izglednih prilika.

Ipak, golovima (2) Mohača (jedan iz kaznenog udarca kojeg je iznudio Dauti) te jednog upravo spomenutog Dine Dautija, naša momčad nastavlja “mrtvu” utrku sa Savom Strmec za naslov prvaka.

U prilog nam ide i iznenađujući domaći poraz dosad nesavladive Moslavine od momčadi Zeline, koju smo mi u prošlom kolu savladali sa 0:3, no za koju smo upozoravali da se radi o jako dobroj ekipi, i zato ova pobjeda Zeline ne iznenađuje previše. Sava Strmec je kod Gradića, koja je imala dosad 5 uzastopnih pobjeda, ostvarila pobjedu od 0:2, tako da sada na tablici naša momčad ima bod zaostatka za Savom, dok trećeplasirana Moslavina sada zaostaje 10 bodova, a ostalo je još 5 kola do kraja prvenstva.

U sljedećem kolu naša momčad gostuje upravo kod Gradića, dok Sava Strmec gostuje u Mraclinu.

Naša utakmica je na rasporedu u Subotu, 14.5. u 17:00.

Dotada će naša momčad odraditi polufinalni ogled Kup-a NSS kada u Srijedu, 11.5. sa početkom u 17:30 sati dočekuje Zrinski iz Farkaševca.

Ostali rezultati 25.kola:

LEKENIK – TIGAR SV.NEDELJA 0:0

RUGVICA SAVA 1976 – SUTLA LADUČ 1:3

STUPNIK – TOPUSKO 0:2

BANOVAC – MRACLIN 2:0

CROATIA HRASTJE – TOP KERESTINEC 0:0

 

TABLICA – 25.kolo: