Newsletter prijava

Limači, Škola nogometa

LIMAČI OSVOJILI 4.MJESTO NA TURNIRU U SVETOM MARTINU NA MURI!

Objavljeno: 31. 05. 2022. u 12:54   /   Autor:   /   komentari (0)

Limači su na kraju prvenstvene sezone otputovali u Sveti Martin na Muri i vratili se sa odličnim osvojenim 4.mjestom!

Nakon prolaska skupine, naši dečki su u četvrfinalu izbacili vrlo jaki Hašk, da bi u polufinalu, nakon početnog vodstva, i nažalost nesretnog primljenog gola za izjednačenje, bili poraženi od ekipe Sesvetskog Kraljevca u raspucavanju kaznenih udaraca, a u utakmici za 3.mjesto je ipak ponestalo i snage i koncentracije te su bili poraženi od vrlo jake Gorice.

Ali i ovakav rezultat je hvale vrijedan i sve čestitke i pohvale svim našim Limačima i njihovom treneru Perici Blaževiću na svemu prikazanom na turniru. Uz to je i naš Lovro Mazalović izabran u Dream Team turnira!

Pohvala i roditeljima koji su tijekom cijelog turnira davali podršku cjelokupnoj našoj ekipi!