Newsletter prijava

Limači, Prstići, Škola nogometa

KUSTOŠIJA I NAFTAŠ IVANIĆ POBJEDNICI MEMORIJALNOG TURNIRA BOŽIDAR ŠTEFKOVIĆ BOKA 2022.!

Objavljeno: 07. 06. 2022. u 13:52   /   Autor:   /   komentari (0)

Memorijalni turnir Božidar Štefković – Boka je turnir u čast legende samoborskog nogometa. Dvodnevno nogometno natjecanje za mlađe uzrasne kategorije okupilo je 32 ekipe u kategorijama prstića i limača. Zanimljiva su bila nadmetanja malih nogometaša, koje je iz gledališta u dva dana pratilo više od 1000 gledatelja.

Nakon prvog izdanja gdje je nastupilo 10-ak momčadi, sada je podignuta granica i turnir je trajao dva dana. Kako je cilj svake godine dodatno podizati ljestvicu tako sa sigurnošću možemo reći da će sljedeće godine biti još bolje izdanje.

Tako je u konkurenciji prstića za najboljeg igrača turnira proglašen Luka Biljuš (Naftaš), najbolji strijelac bio Fran Ružić (Rudeš), a najbolji vratar Adrijan Prenaj (Naftaš). U konkurenciji limača za najboljeg igrača je proglašen Jura Kopjar (Kustošija), najbolji strijelac bio je Niko Grabovac (Dubrava Tim Kabel), dok je za najboljeg vratara proglašen Jan Beganović (Dubrava Tim Kabel).

Zahvala svim sudionicima te posebno roditeljima i sponzorima koji su pomogli u organizaciji ovog turnira.

Prstići U-9
Polufinale:
Rudeš – Bubamara 0 : 2
Samobor – Naftaš 1 : 3
Za 3. mjesto:
Rudeš – Samobor 4 : 1

FINALE:
Bubamara – Naftaš 0 : 1

Limači U-11
Polufinale:
Samobor – Dubrava Tim Kabel 0 : 1
Vrbovec – Kustošija 0 : 2
Za 3. mjesto:
Samobor – Vrbovec 1 : 1 (2 : 3)
FINALE:
Dubrava Tim Kabel – Kustošija 0 : 1