Tereni s umjetnom travom NK Samobora

Poziv svim zainteresiranim rekreativcima za najam terena na umjetnoj travi.

Tereni s umjetnom travom smješteni su tik do Stadiona NK Samobora. Posjeduju vlastito parkiralište, svlačionice s novim sanitarnim objektima te ugostiteljski objekt.

Nogometni klub Samobor daje u najam terene s umjetnom travom svaki dan od ponedjeljka do petka zaključno do 18:30 sati i od 21:00 do 23:00 sata. Termini od 18:30 do 21:00 sat namijenjeni su treninzima Škole nogometa.

Vikendima i praznicima tereni su dostupni za najam nakon 13:30 sati kada ekipe prstića i limača završe sa svojim službenim utakmicama.

Cijena najma terena je 300 kuna za sat vremena korištenja (1 teren ili 1/3 cijelog igrališta).

Klubovi članovi Samoborskog sportskog saveza terene mogu koristiti po povlaštenoj cijeni uz 50% popusta.

Članovi Nogometnog kluba Samobor terene mogu uz prethodnu najavu koristiti u privatne svrhe (rođendani, proslave i sl.) po cijeni 150 kuna za sat vremena.

Sve informacije vezane za slobodne termine možete dobiti, ako nazovete broj telefona 099 709 2988 ili ako pošaljete upit na e-mail adresu: info@nk-samobor.hr